Сорт української селекції середнього (друга половина серпня) терміну дозрівання. Плоди масою до 300 г, яскраво-жовті з яскраво-червоним рум'янцем майже по всій поверхні. М'якуш жовтий, дуже приємний на смак, солодкий, з легкою кислинкою. Кісточка добре відділяється.
Глибина і ширина посадкової ями повинна бути як мінімум у 2 рази більшою за розмір кореневої системи. Ґрунт, вийнятий з глибини ями, після посадки розподіляють по пристовбурних кругах (або взагалі не використовують). Коли вся яма буде викопана, готують ґрунтосуміш з верхнього шару родючої землі, органічних (15-30 кг/яму) та мінеральних добрив ( фосфорних - 150-200 г/яму, калійних – 60 г/яму).Кінці товстих коренів перед посадкою варто підрізати гострим ножем - на свіжому розрізі швидше виростуть нові тонкі коріння. Видаляючи пошкоджені корені, зберігають тонкі корінці, це дуже важливо. Коренева шийка плодових дерев повинна знаходитися на рівні ґрунту (не заглиблюючи!) після заповнення ями землею. Коренева шийка (не плутати з місцем щеплення) - це умовна межа переходу кореневої системи у стовбур (штамб). Коренева шийка дерева розташована на 5-7 см нижче місця щеплення і на 3-4 см вище першого відгалуження кореня.
Далі яму заповнюють землею, злегка утрамбовують та рясно поливають. Після посадки ґрунт пристовбурового кола мульчують. Дерево не туго підв'язують до кілка для стійкості. Висота кілка повинна бути не вище найнижчих гілок крони, інакше при розгойдуванні деревця вітром, його гілки будуть пошкоджуватися об кілок.